top of page
Başlıksız-1.png

FETHİ AMCALARI İÇİN SAHAYA ÇIKACAKLAR

10NUMARA SPORTİF

 

Aralarında Altay’ımızın da formasını giyen geleceğin yıldız adaylarının olduğu minik futbolcular, 5 Ocak 2017 tarihinde İzmir Adliyesi binasına yönelik gerçekleşen terör saldırısına kahramanca karşı koyan ve menfur olayda şehit düşen polis memuru Fethi Sekin anısına, bir kez daha sahaya çıkacaklar.
3. Şehit Fethi Sekin Futbol Turnuvası, 5 Ocak Cumartesi günü, 10 Numara Sportif’in katkıları ile Vizyon Spor Tesisleri’nin ev sahipliğinde düzenlenecek. 10 yaş kategorisinde organize edilecek anlamlı turnuvaya Altay’ımızın yanı sıra Göztepe, Akhisarspor, Karşıyaka, Bucaspor, Manisa Büyükşehir Belediyespor, Murat Germenspor, Aydın Yıldızspor ve Yunusemre Belediyespor kulüpleri katılacak.
Üçer takımlı 3 grupta, tek devre halinde 25 dakika oynanacak karşılaşmalar sonunda grup birincileri Altın Kupa, grup ikincileri Gümüş Kupa, grup üçüncüleri de Bronz Kupa şampiyonluğu için mücadele edecek. Turnuva sonunda düzenlenecek törenle, oluşacak sıralamalara göre kupalar takdim edilecek ve günün anısına tüm takım oyuncularına madalya verilecek.

TURNUVA.jpg
U-9 Altay süt kupası
03:52
Cumhuriyet Kupası Futbol Turnuvası 2017
12:53
bottom of page